• Свеж
TPH Бура Доказ Сребро Серија Прилагодено одговара Отворено Сребро Автомобил Покритие со Црна Цевки за Бентли Континентал GT V8 Covertible

TPH Бура Доказ Сребро Серија Прилагодено одговара Отворено Сребро Автомобил Покритие со Црна Цевки за Бентли

Buyers rating:
DEN 487.20

Од стока

Тоа штитови вашиот автомобил гребнатини одржување на вашиот автомобил е безгрешното состојба.Целосно Beltless Дизајн со најдобрите тесни Ластичињата уште се предвидени за изборен Систем на Заклучување.Неговиот Отворен Автомобил Покритие како свој Водоотпорен, УВ Заштитен & Прашина Доказ.Материјалот е високо дише и лесен.Вода Доказ Сребро Серија јакни се развиени за потребите на заштита од Вода, Прашина, & УВ.Но, сепак материјал е доволно силна за да се заштити вашиот автомобил и да бидат издржливи во исто време.Времето за Заштита И Издржливи : Вода Доказ Сребро Серија опфаќа се импрегнирани со УВ-инхибитори креирање на заштитен засолниште за вашиот автомобил и УВ на кожата и помага да биде покритие 100% Dustproof и отпорни на вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне