• Свеж
wolltex 3 во 1 Заврши Воздухот Моќ Линија 15 Метри Тешки 7 Начин полу Камион со Приколка Електричниот Кабел ABS Жица & Воздух Црева, Монтажа со Алуминиумски Услуга за Итни с?

wolltex 3 во 1 Заврши Воздухот Моќ Линија 15 Метри Тешки 7 Начин полу Камион со Приколка Електричниот Кабел

Buyers rating:
DEN 4067.76

Од стока

КОМПЛЕТ СОДРЖИ : 3-ВО-1 Тешки 15 метри приколка воздушна линија & ABS заврши кабелот собранието + 1 пар Gladhands (Црвена + Сина) + 1 пар Продолжување Рачки.3 ВО 1 ВОЗДУХ МОЌ ЛИНИЈА СОДРЖИ : Услуга воздушна линија да го оценувате -65 F (-55℃), ABS моќ линија (зелена) номинална да -85 F (-65℃), Итна воздушна линија оценет да -65 F (-55℃).Целосно затворен во спирала се заврши за да се спречи линии од стануваат се испреплетени.И тоа е повеќе носат-отпорни.ПРОДОЛЖУВАЊЕ РАЧКА : Инсталиран помеѓу мило раце и воздушна сопирачка линии.Тоа е лесно да се инсталира.Обезбедува додаде потпора за спојување/uncoupling gladhands без оштетување на цревото завршува и приклучоци.Солиден елоксирани алуминиумски е многу издржливи и отпорни на корозија од поевтини пластични модели.Дијамант knurled текстура надворешноста за подобрување на триење.Боја : Hosses со accesories.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76