• Свеж
JOYSHAPER Целосна се Лизга за Жени Под Фустани Camisole долна Облека Chemise Sleepwear Nightgown Лесна Директно Фустан Nightwear

JOYSHAPER Целосна се Лизга за Жени Под Фустани Camisole долна Облека Chemise Sleepwear Nightgown Лесна Директно

Buyers rating:
DEN 2104.80

Од стока

✅Долна облека Chemise Sleepwear, Лесни, Еластичен Дише Ткаенина со Голема Допир - го Носат овој cami се облекуваат како долго се лизга под фустан,или како дели делото, или како chemise nightgown.Лизга Фустан протега добро да се вклопи жени од различни големини и нема трага дека не се копа во кожата кога е во употреба.Голем како undergarment или како дели парче.Се ова со полно лизга денес и уживаат во Уникатен Убавина засекогаш. ✅Жените Основните Прилагодливи Шпагети Рака Cami Лизга Мини Фустан, Премија Ткаенина со Високо Мазна Целосна се лизга за женска квалитет на градежни користење 85% Најлон и 15% Spandex материјал е светло уште издржливи.Таа сака на втор слој на твојата кожа. ♥ Додади во Кошничка и Цел СЕГА ♥ ќе се изненади кога ќе се добие тоа : ).Премиум Ткаенина со Никаква Трага дизајн. ✅Жените Целосна Лизга Прилагодливи Шпагети Рака Camisole Мини Фустан Повик Длабоко V Nightgown, Удобен за Носење Облека, нашата daywear се лизга во текот на денот и ноќта, надвор или дома без непријатност и или иритација дека твое на лошо изграден shapewear се справат со на дневна основа.Тоа ќе ве остават шик со својот прекрасен модерен стил. ♥ Материјал ♥ 85% Најлон + 15% Spandex ♥ Големина на Табелата ♥ S/M ( 4-10 ) Биста : 31 1/2" / Хип : 32 1/4" / Полите : 34 5/8" / Должина : 30" L/XL ( 12-18 ) - Биста : 33 7/8" / Хип : 34 5/8" / Полите : 37" / Должина : 30 3/8" 2 XL/3 XL ( 16 W-20 W )- Биста : 36 1/4" / Хип : 37" / Полите : 39 3/8" / Должина : 30 3/4" ♥ Гаранција ♥ a. ♥ За Joyshaper Целосна Лизга ♥ a.Ќе љубов [Joyshaper Целосна Лизга] секогаш дури и засекогаш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне