• Свеж
Ролери Дерби Ул Седум

Ролери Дерби Ул Седум

Buyers rating:
DEN 1576.80

Од стока

Внатрешно уметничко лизгање при брзина од 20 MPH може да изгори 360 калории/час.Половина големини може да големината надолу за повеќе сит се вклопуваат. X 58mm 40mm здрав уретан тркала и BEVO Сребро - 5 трка номинална (хром) брзина лежишта обезбеди непречено, стабилен и брз тек.Проверете тркала и камион стегање и да се приспособат како што е потребно пред да се користи.Бидете сигурни дека тркалата се чисти пред користење на лизгалиштето.AMQ Про рамка Шасија за подобро Сила и стабилност.Ниска топ дизајн за повеќе движење.Носат потенки чорапи.Тоа е ниско влијание вежба која може да се направи речиси насекаде.Многу издржливи, гума соединение 5/8 фиксна пети го спречат тоа е долготраен и костец и на површини.Синтетички faux-кожени горни со вентилација во текот на.Брз сува удобност обвивка.Брз Сува обвивка овозможува подобро breathability и обезбедува удобност за време на повеќе часови за носење.Брзо и лесно Bevo Сребро-5 Трка оценет хром лежишта.Најдете локален лизгалиштето на web.Делукс брзина профил подигање со СТП пена за да се обезбеди подобар тапацир и овозможува сит се вклопуваат.Додадете чевли insert/insole (се продава одделно).Својата совршена за поединци или семејство и пријатели кои сакаат да останат здрави и активни.За да се спречи повреда, секогаш носат шлем и заштитна опрема (зглоб чувари, коленото влошки, и лактите влошки).Засилен најлон плоча со метални камиони за контролирано вртење.New скејтери често ќе се обиде уметничко лизгање прво внатре во куќата, почнувајќи од тепих да се оди побавно, а потоа обидете се тркалање на тврди подови. X 58mm 40mm уретан отстранлив затворен тркала.Традиционалните уште модерна класика во стилот на говорница за лизгалиштето и затворен уметничко лизгање.Кука и Јамка затворање.Не-означување toestop на двете лизгалки.Може да се подобри рамнотежата, агилност, сила и издржливост, и да се забавуваат додека го прават тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне