• Свеж
Curli Вест Подигнат curli Затворач Воздух-Mesh Мов XL

Curli Вест Подигнат curli Затворач Воздух-Mesh Мов XL

Buyers rating:
DEN 1024.32

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.Совршенството на куче подигнат бестселер : На curli безбедност подигнат е за 20% полесен од претходната верзија (од 33g) и доаѓа со значително подобрена ергономија, како и оптимизиран одговара!.Софистицирани куче додатоци со силна curli затворач : вашиот поводник може да биде прикачено само со една рака на бучава и губење на намалување тока, која има затегнувачка носивост над 100 килограми, благодарение на висока јачина на материјалот.!.Дури и поудобно за вашата мила : оптимизиран воздух мрежа материјал обезбедува максимална удобност за вашето куче, додека се подигнат затворач е наредени и ја заштитува вашата четири нозе пријател од притисок поени.Совршен за чувствителни куче тело : куче додаток убедува со усовршени се намали и оптимизиран тензија дистрибуција, како и Велкро затворање за детални приспособување кон телото облик - па ништо не стои на патот на вашата авантура!.Обемот на снабдување : curli Вест Подигнат Затворач Воздух-Mesh куче подигнат (secure подигнат затегнувачка оптоварување со над 100 кг, без притисок поени, подобро се вклопуваат, подигнат со curli затворач тока) - Големина : M - Сонце Портокал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б
  • Свеж
Се проценува:

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б

нова вест стил темперамент како "искористување б".дијамант шема и цврсти schemed.тока & кука и јамка fastener.puppia

DEN 815.28