• Свеж
Стакло Rinser за Кујнски Мијалник,Потоне Првенство Почиста Sprayer,Тапа Стакло Rinser Потоне за Чистење Кафе,Црвено Вино,Чаши, Бар Првенство,Бебе Шише

Стакло Rinser за Кујнски Мијалник,Потоне Првенство Почиста Sprayer,Тапа Стакло Rinser Потоне за Чистење Кафе,Црвено

Buyers rating:
DEN 1199.76

Од стока

【Стакло rinser】Исплакнете Стакло Целосно и Брзо. 【Лесен за употреба】Стави устата на купот надолу, а потоа нежно притиснете го дното на чашата автоматски спреј вода за чистење.По чистење во чаша, да ги отстраните куп и да престане прскање на вода.Практична чаша носителот е убава и силна, можат ефикасно место чаши, се обезбеди ефикасно чистење на чаши, и донесе повеќе погодност за вашата работа. 【Брзо чистење остатоци】- Моќен вода авиони темелно исплакнете остатоци во секунди, додека суптилни overhang насочува проток на вода во кујната потоне за лесно чистење-up. 【Погоден за повеќе места】-автоматско купот на машина за перење има широк спектар на апликации, и може да се користи во почетниот кујни, барови, продавници за кафе, млеко чај продавници, или хотели, итн. 【Високо квалитетни и издржливи】Сите производи се направени од високо квалитетен материјал и професионална занает направи тоа беспрекорна.Сите тие се тестирани многу пати пред породувањето ,што го прави квалитетни и издржливи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24