• Свеж
22 Спиење Мечка Кадифен Перница Полнети Животни Фрли Перница,Hugging Перница Удобност Мека Перница Plushies Играчка за Секојдневна Дома Декор Подарок за Деца или Љубовник

22 Спиење Мечка Кадифен Перница Полнети Животни Фрли Перница,Hugging Перница Удобност Мека Перница Plushies

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

БЕЗБЕДНОСТ - Нашите полнети фрли перница ги исполнува и помина ASTM F963, CPSIA Дел 101, CPSIA Делот 108 Играчка Стандарди за Безбедност.МАТЕРИЈАЛИ - Ова МЕЧКА полнети животно безбедно се направени од најдобар квалитет полиестер и акрилни материјали и исполнет со безбедно dowm памук кадифен пополнување, исклучиво сите на нов материјал, мека и cuddly, може да се мијат, безбеден за вашите деца.ПАКЕТ - со цел да се заштити МЕЧКА перница (по можност, на спиење МЕЧКА hugging перница е вакуум спакувани, ве молиме размавта тоа неколку пати за враќање на нормална големина, по полетување на пакетот.ГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ - големината на Браун спиење МЕЧКА перница е 20.Мечка полнети играчки потреби 24 - 48 часа за да се опорави целосно.Голем plushies играчка за вашите деца и најдобар подарок за СНОСИ љубовници или plushie љубовници.Ако се стави на полнети животни перница под сонцето или во фен, тоа ќе закрепне побрзо.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА - Мултифункционален кадифен играчки, Тоа може да се користи како играчка, перница, перница и за hugging.3 во инчи 52 x 23 x 16 сантиметри, нето тежи 0.Совршена како подарок за божиќ, денот на вљубените, birthday (роденден), бебе туш, велигден или за било какви други празници на вашите најблиски како бебе, години, дете, син, ќерка, внук, деца, деца, возрасни, итн.Нашите големи полнети МЕЧКА кадифен играчки е мека, пријатна, удобно и совршен придружник за да им помогне на децата со нивните спиење или други остатокот време.) кои може да биде опасност за бебе/години.Ако вашето дете има проблеми во спиењето, голема прегратка и се умилкувам на телото од нашите кадифен играчка МЕЧКА се сите што е потребно за вашето дете да ја посетите ветена земја.Сите полнети hugging перница се совршени во hugging, пријатна и слушање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне