• Свеж
CHAMPKEY 12x 24 Премиум Трева Голф Притискање Мат | Доаѓаат со 1 Гума Tee и 6 ACU-Топка вежбање

CHAMPKEY 12x 24 Премиум Трева Голф Притискање Мат | Доаѓаат со 1 Гума Tee и 6 ACU-Топка вежбање

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Pakckage Вклучува : 1*голф притискање на мат, 1*Гума Tee и 6 ACU-Топка вежбање.Точно Трева Чувство : Премиум Синтетичка трева може да ви даде вистински чувство за време на практичните вежби.Висок Квалитет на Гума Пена База : На притискање на тастатурата поддршка е направен од гума пена материјал, кој има подобра отпорност на абење и нема да биде надвор од форма.Добиете Вистински Пракса : На "ACU - ТОПКА" го има истиот ЛАК површината и текстура како вистинска голф топки , кој симулира реални притискање чувство и од страна на спин од голф топки.Совршен за Свртат Авион и тоа : "ACU - ТОПКА" помага голфери се избегне замав авиони премногу стрмен и плитки.Дизајнирани за да го подобрат вашиот замав авион повторливост и точност.Ефикасно и го намалува комплексноста во обуката.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1*голф притискање на мат, 1*гума tee и 6 ACU-Топка вежбање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76