• Свеж
EXCEART 2 парчиња Злато Позлатен Заб Капа Еден Врвот на Забот Скара Капа Отстранлив Хип Хоп Устата Скари За Жени Мажи Подарок ноќта на Вештерките Партија Фото Фенси Обл

EXCEART 2 парчиња Злато Позлатен Заб Капа Еден Врвот на Забот Скара Капа Отстранлив Хип Хоп Устата Скари За

Buyers rating:
DEN 153.36

Од стока

хип хоп заби Може да биде совршен за секоја прилика, како ноќта на вештерките костим, костим партија, музички концерт и роденден итн.една капа исто Така, можете да го купите, како подарок или изненадување за вашиот пријател, кој ќе биде толку многу забавно.заб скара забот подготвуваат има се што ви треба, да блесне и да се забавуваат со вашите златни заби, без да се прекрши на банка!.златен заб врвот на Оваа заби работи дава забите надградена изгледаат тие заслужуваат!.привремен забната коронка Носат за фото земање, видео земање, да клуб, или само за секојдневна употреба.Опис Тие се една големина одговара на сите, и тие доаѓаат поединечно пакувани, секој со обновливи силиконски калапи бар и инструкции за лесно монтирање и адаптација без неуредна калапи.Карактеристики Материјал : Месинг.Големина на : 1 x 0.8 х 0.8 cm.Пакет Вклучувајќи 2 парчиња Злато Позлатен Заб Капа Еден Врвот на Забот Скара Капа Отстранлив Хип Хоп Устата Скари За Жени Мажи Подарок ноќта на Вештерките Партија Фото Фенси Облека Додатоци ( Црна ).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне