• Свеж
Sinkology Кујнски Мијалник Кошница Цедилка Мозоци TB35-01,Антички Бакар

Sinkology Кујнски Мијалник Кошница Цедилка Мозоци TB35-01,Антички Бакар

Buyers rating:
DEN 839.76

Од стока

Античкиот заврши координати убаво со Sinkology Бакар тоне.Отстранлив пост стил кошница прави лесно чистење.Трајни изградба и заврши дизајниран за секојдневна livin.Димензии : 4.5" x 4.5" x 2" ; Потрошувачка Големина : 3.5". 3 D интерактивна собранието инструкции за овој производ се достапни преку слободни BILT стан.Sinkology антички бакар канализација се рака заврши координирање убаво со нашите бакар садопери.Нашата кујна канализација се направена од најдобрите суровини од страна на нашиот тим на квалификувани занаетчии.На Sinkology кошница цедилка кујнски мијалник исцедете ги вклучува отстранлив цедилка и се дизајнирани да работат со сите садопери.Отстранлив цедилка држи вашиот кујнски мијалник бесплатно на храна и други остатоци и изграден за брзо и лесно чистење.Нашите кујнски мијалник канализација се дизајнирани да бидат издржливи и изграден за цел живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24