• Свеж
Потоне Кошница, Eutreec Триаголен Мултифункционален Истекува Рокот Потоне Складирање Рек Кујна Морон Складирање Носителот Потоне Агол Цедилка Бања Виси Полица Сапун

Потоне Кошница, Eutreec Триаголен Мултифункционален Истекува Рокот Потоне Складирање Рек Кујна Морон Складирање

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

????Материјал - Мијалник кошница е направен на животната средина-пријателски пластика, не-токсични и безбедно да се користи. ????Уникатен Дизајн - триаголен цедилка е дизајниран да се вклопуваат повеќето фамилии, правење целосна употреба на мијалникот агол, без преземање на екстра простор. ????Повеќекратна употреба, Може да се служи како scrubbers и сунѓери организатор, овошје и зеленчук потрошувачка кошница, потоне отпад носителот, бања сапун за складирање и др. ????Лесно да се Инсталира & Одвои - Инсталиран со вшмукување чаша и две придружни завршува, формирање на стабилна триаголник структура, нуди силни товарот капацитет.Ажурирана верзија доаѓа со 5 компјутери вшмукување чаша леплива влошки, не грижи за вшмукување чаша испаѓање.Исто така, тоа е лесно да се биде одвоен како едноставен кошница. ????Големина : 10.2 x 5.5 инчи.Eutreec, Доверливи Кујна Производи Бренд за Вашиот Дом!.На Eutreec триаголник потоне кошница држи вашиот мијалник област уредни и сè што ви треба во лесно да се достигне.Да се направи целосна употреба на мијалникот агол простор да обезбеди повеќе функција.Еден вшмукување чаши и две работ ги обезбеди сигурен, не се лизга контрола врз вашиот мијалник.Бројни venting дупки на дното на кошница помага одвод на вода брзо и да го зголеми струење да им помогне на сунѓери сува брзо минимизирање на бактерии раст.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76