• Свеж
Две Парче Облека за Жени Вообичаена Дневна Поставува Падне Облека Култури Блузи Суичери и Sweatpants

Две Парче Облека за Жени Вообичаена Дневна Поставува Падне Облека Култури Блузи Суичери и Sweatpants

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

✦Мода : Тоа е модерен едноставно да одговара со капа или ѓердан, и тоа е исто така многу погодни за поврзување со грб.Ткаенини : Лесни/мека/кожата-friendly/еластична.Било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно. ✦Материјал : 95%полиестер+5%spandex. ✔Како Различни Компјутери Екранот Боите Различно, Бојата На Самиот Објект Може Да Се Разликува Малку Од Горенаведените Слики.Drawstring затворање. -Шест Бои за Да Ви Помогне да се Создаде Есен/ноќта на вештерките/божиќ Атмосфера.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне