• Свеж
Hyperlite Hi-Fi Wakesurfer

Hyperlite Hi-Fi Wakesurfer

Buyers rating:
DEN 902.40

Од стока

На Hi-Fi е Ное Flegel оригиналната вистински Обезмастено Стил форма.Работејќи заедно со shaper Арон Stumpf, Hyperlite се создадоа брзо, афион и лесно да се вртат облик кој има Ное се борат за врвот на самото место во секој натпревар тој влегува.Изграден со нашите ексклузивни Dura Shell изградба, Hi-Fi може да се земе да ја тепа без покажува пета вдлабнатини, додека нудењето на лесен и одговорно возење.Врвот го со целосно Изработени ЕВА Влечење подлога и сурфање со сите контрола е потребно за да застанете на повеќето тешко трикови.Dura Shell Изградба.EPS Јадро.Станот Совет / Опашка База Дизајн.Опашката Профил – Средината.Опашката Облик – Pin.Shaper : Арон Stumpf.Машински ЕВА Влечење - Дијамант.Во светот : 3 - .8" Стр-Крило.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Hyperlite Емитува Wakesurfer
  • Свеж
Се проценува:

Hyperlite Емитува Wakesurfer

ШОН МАРЕЈ ОДОБРЕНИ СОВРШЕНИ ЗА СЕМЕЈСТВОТО И СЕКОЈ БРАН.ВАЛАНИ РАБОТ PROFILE за почетно и средно велосипе�

DEN 8639.76
Hyperlite Зуи Wakesurfer
  • Свеж
Се проценува:

Hyperlite Зуи Wakesurfer

Monocoque конструкција Интегрирање на врвот и на дното fiberglass слоеви во еден.Генерирање на потрајни одбор на

DEN 12479.76