• Свеж
Bodundirect Анален Туш Enema Сијалица Вагинален Туш Enema Почиста за Жени или Човек Здравје -Вода или Кафе дебелото Црево Чистење, Detox и Запек (Сина, 10.4 Унца)...

Bodundirect Анален Туш Enema Сијалица Вагинален Туш Enema Почиста за Жени или Човек Здравје -Вода или Кафе

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Добро дизајниран : лесен-стискаш силикони анален туш со 10 мл капацитет, и млазници должини околу 4.92 инчен и дизајниран за големи капацитети млазницата.Две-парче дизајн го прави расчистување бриз!Сијалица и млазницата може безбедно да се чистат со оцет, сапун и топла вода. *Одобрени Enema сијалица, осигурајте се дека вашиот чистење сесија е удобен и ефикасен. *При користење на производот, едноставно пополнување на сијалицата со чиста вода, завртка на мека млазницата, *полека се стави вметнете анусот или вагината, и стискаш на enema сијалица да се ослободи за *чистење искуство задоволство. * Должина & Ширина : 10.23 Во&3.1 Во *Капацитет : Enema Сијалица 10.4 мл /310ml *Материјал : Medicals ПВЦ *Боја : Црна *Направени од премиум medicals ПВЦ се ОДОБРЕНИ. *Премиум medicals ПВЦ Enema Сијалица ултра мека уште цврста и флексибилна. *капацитет : 10.4 мл/310ml млазници должини околу 5.03 инчен вклопуваат внатре Одобрени Enema сијалица обезбеди *вашиот чистење сесија е удобен и ефикасен.При користење на производот, едноставно пополнете *на сијалицата со чиста вода, завртка на мека млазницата, полека го стави вметнете анусот или вагината, *и да се притисне на enema сијалица да се ослободи за чистење искуство задоволство. *Пакување : Enema Сијалица Шприц х 1, Enema Млазницата x 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне