• Свеж
CMT 663.004.11 Вметнете Карбид Spoilboard појавата рутер Малку со 2-3/8 Дијаметар и 12mm x 50mm месо тело

CMT 663.004.11 Вметнете Карбид Spoilboard појавата рутер Малку со 2-3/8 Дијаметар и 12mm x 50mm месо тело

Buyers rating:
DEN 1765.92

Од стока

Вметнете Карбид Расипат одбор појавата рутер малку идеален за брзо отстранување на материјалот во текот на голема површина.Рутерот малку користи 4-двострано солидна карбид влошки.Супер-сила челик тело, 3 сечење на рабови.Се користи на меки и тврди шумата, честички одбор и МЕДИЈАПАН.За брзо отстранување на материјалот во текот на голема површина, оставајќи подобрена заврши на дното на намалување.Користење на меки и тврди шумата, честички одбор и МЕДИЈАПАН.Цена ефикасно решение во споредба со brazed рутер битови и цврсти карбид спирала битови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне