• Свеж
Црна Пивце Стакло - Дополнителни Бои - 16oz Сет од 6

Црна Пивце Стакло - Дополнителни Бои - 16oz Сет од 6

Buyers rating:
DEN 958.80

Од стока

Стакло увезени од Франција украсени со квалитет НИ изработка.Сет од 6 Пивце/Паб очила мерки 16oz.Иновативни добро балансирана & пондерирана за удобност & durablity.Направена од олово слободни стакло за јасност, конзистентност & пристапност.Машина за миење садови безбедно, комерцијални издржливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24