• Свеж
Luhr Jensen Coyote Flasher

Luhr Jensen Coyote Flasher

Buyers rating:
DEN 473.28

Од стока

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На Luhr-Jensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета за привлекување и фаќање на големи риби како што се chinook лосос и езерото пастрмка.Кога се повлече низ водата, се развива целосна 360 степен ротација.Оваа churning движење создава sonic вибрации и хоризонтална флеш, која црпи риба од далеку.Плус уникатна непостојаноста и пулсирачки акција на Coyote Flasher ќе се одржи на риба интерес и брзо тоа да штрајкуваат.Достапен во 2 големини и 11 бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76