• Свеж
Целосно Биро, Стол - Прилагодлив Стои Биро, Стол (Црна Рамка - Морнарица Седиште)

Целосно Биро, Стол - Прилагодлив Стои Биро, Стол (Црна Рамка - Морнарица Седиште)

Buyers rating:
DEN 2056.80

Од стока

ШИРОКА УПОТРЕБА : за двете традиционални висина клупи, стои клупи и височини во-помеѓу за вашиот дом и канцеларија употреба.Целосно прилагодливи, сосема удобно канцеларија стол дизајнирана да помогне во голем број на места за седење.УДОБНО ЕРГОНОМСКИ БИРО, СТОЛ : секојдневниот ергономски канцеларија компјутер стол е дизајниран за да бидете удобно во текот на долги дестинации.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : едноставни контроли се направи напор за висина прилагодување на седиштето и потпирачи за раце, додека полулегнал backrest е лесно lockable за кога ќе најдете само право позиција низ голем број на места за седење.ПРОМОВИРА ДОБРО ДРЖЕЊЕ на телото : криви седиште пан го задржува крвта да тече до твоите нозе, и lumbar поддржува рамената, ' рбетот, и им помага на колковите остане усогласени.КАРАКТЕРИСТИКИ : дише мрежа стол со високо-квалитетни материјали, 5 ѕвезда база со тркалање casters тркала за мобилни седишта 5 година гаранција, чисто естетски и може да се одржи до 330 фунти.Боја : Црна/Морнарица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28