• Свеж
Coheed and Cambria: Живеат на Starland Ballroom

Coheed and Cambria: Живеат на Starland Ballroom

Buyers rating:
-6 % DEN 622.00
DEN 660.72

Од стока

Овој ум-свиткување живо DVD доловува бенд на врвот на својата сериозен сили, вршење на конечни верзии на нивните хитови.Како специјален бонус, DVD доаѓа со аудио ЦД со комплетна аудио содржина на DVD концерт.Бонус функции вклучуваат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне