• Свеж
Расположливиот Орален Брисеви, Стерилни Стоматолошки Сунѓерот Swabsticks Unflavored за Устата и Непцата Чистење

Расположливиот Орален Брисеви, Стерилни Стоматолошки Сунѓерот Swabsticks Unflavored за Устата и Непцата Чистење

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

✅Ziznba е за Еднократна употреба Орален Брисеви Се Силен, Издржлив И Ergonomic.By користење на најсилните материјали имаме обезбедено дека никогаш не ќе мора да се доживее евтини мало пластика или лесно да се breakable брис повторно. ✅Нежно чисти, moisten и освежување на устата, забите и непцата поради стоматолошки материјали, забите чувствителност или болест, постигнување на ефект на заштита и чистење на оралната нега.". ✅Ziznba е Орален Брисеви отстрани остатоци и усна секрет, додека стимулирање на оралното ткиво.Нежен дури и да кревка ткиво, мека пена глави механички чистење и освежување со натриум бикарбонат". ✅Безбедно, мека, стерилни и unflavored орален брисеви, за користење на дневна орална нега и апарати за домаќинство, залихи, електронската индустрија. ". ✅"Нашите поединечно завиткани најголемиот дел расположливиот орален брисеви со стерилна амбалажа да се осигурате дека вашиот орална нега искуство е секогаш безбеден, удобен и пријатно еден! ".Големина на : 50 Count (Пакување од 1).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76