• Свеж
ESUPPORT 2 52mm Автомобил Моторни Универзална Psi Турбо Зголеми Мерач Метар Чад Боја Со LED

ESUPPORT 2 52mm Автомобил Моторни Универзална Psi Турбо Зголеми Мерач Метар Чад Боја Со LED

Buyers rating:
DEN 1531.20

Од стока

Дијаметар : 2"/52mm.LED супер бела екранот.Напојување : DC(10-15 V) 12 V Професионални.Зголемете Psi Колосек.Црвени LED осветлен игли.Како да инсталација : . 1.Мерач Може да Се Монтира Во 2"/52mm Кол дупки Или Во Авто Мерач Обичај Монтирани Панели .Безбедна Мерач Со Монтажа Стеги Обезбедени. 2.Вежба 3/8" Кол .Дупки И Инсталирате Гума Grommets Каде Притисок Или Вакуум Линија Поминува Низ Ментална Состојба, Како Што Се Firewall. 3.Прикачите Најлон Притисок Линија За Монтирање На Задната страна На Измери Користејќи го Адаптерот ,Ferrule ,И Компресија на орев .Маршрута На Линија Преку Grommets На Моторот За Замрзнување .Поврзете Линија На Притисок порта На Моторот Со Користење на 1/8" Адаптер Ferrule И Компресија Орев За Турбо И Prossure се Измери Или 1/8" Адаптерот И Монтажа За Вакуум Колосек. 4.Започнете Со Мотор И Темелно Проверете Ја Инсталацијата За Пневматиците.Пресврт Во Светлина Штекер Собранието И да се Поврзете Една Жица(Жолта) за Да Цртичка Осветлување Circut Или Други 12 V Извор на Енергија И Други Жица(Црна) За Добра Земјата.Пакетот вклучува : . 1 x Турбо Зголеми Колосек. 1 x Најлон Притисок Линија(1.84 m) Со Еден Адаптер. 1 x Корисници Упатство На англиски јазик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76