• Свеж
9.5 mm Дестинации Линија Статични Јаже - Standard од BlueWater

9.5 mm Дестинации Линија Статични Јаже - Standard од BlueWater

Buyers rating:
DEN 5038.80

Од стока

Потенок верзија на 10мм Голем Ѕид јаже. 32 S/Z, Z/S soultion обоена обвивка насоки.Лесен и силна.Затегнувачка цврстина : 5000 lbf.Потенок од Blue Water оригиналната статични дестинации линија, на 9.5 mm Дестинации Линија обезбедува голема затегнувачка цврстина (5000 lbf) за помалку тежина со 32 превозникот обвивка на двоен пресврт cabled изградба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Greenlee 35283G ЈАЖЕ-9/16 X 300' НАЈЛОН/ПОЛИ
  • Свеж
Се проценува:

Greenlee 35283G ЈАЖЕ-9/16 X 300' НАЈЛОН/ПОЛИ

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 18014.88