• Свеж
Moxilyn Мажите е Брзо-Сува Велосипедизам Џерси Поставите на Патот Велосипед, Велосипед Кошула + Лигавче Панталони со 9D Гел Поместена MTB Јавањето Облека за полнење

Moxilyn Мажите е Брзо-Сува Велосипедизам Џерси Поставите на Патот Велосипед, Велосипед Кошула + Лигавче Панталони

Buyers rating:
DEN 559.44

Од стока

Џерси,Полиестер. ✪УВ ЗАШТИТА & 20 D Подлога - Ова специјално обработена ткаенина е одличен и ефикасни во блокирањето UVA и UVB зраци во текот на отворено спортски активности за да се спречи над-изложеност на штетни сонцето-зраци кои се штетни за кожата. ✪ДИШЕ, БРЗ СУВА, ЛЕСНИ - 100% Полиестер.Ако ви се допаѓа лабава верзија, ве молиме цел поголема големина.Пакет Вклучуваат: 1 x Cyling Џерси Долг Ракав 1 x Велосипедизам лигавче со 9 D подлога Гаранција : Сите Moxilyn производи снабдување 45 дена пари назад & 12 месеци гаранција.Ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа.Причини за да ги избереме Нашите Велосипедизам Кошула ????Обезбеди одлична влага менаџмент ????Лесно да се мијат и нема да ја изгуби својата боја или се вклопуваат ????Вклопуваат на рацете и телото се добри за релаксирана исправена седечка положба ????Едноставно основните бои се очи-friendly и да се избегне грда комбинации на бои ????Пред патент дизајн им овозможува на многу простор во headspace за лесно и исклучување ????Земе потење брзо и нема да се чувствувате велосипед џерси се придржуваат до вашата кожа Големина Табела : XS=Висина : 4' 5"-4'9" Тежина : 88-105lbs S=Висина : 4'9"-5'2" Тежина : 105-130lbs M=Висина : 5'2"-5'5" Тежина : 130-143lbs L=Висина : 5'5"-5'8" Тежина : 143-165lbs XL=Висина : 5'6"-5'9" Тежина : 165-180lbs 2 XL=Висина : 5'9"-6'1" Тежина : 180-202lbs 3 XL=Висина : 6'0"-6'2" Тежина : 202-216lbs 4 XL=Висина : 6'2"-6'5" Тежина : 220-242lbs Ако ви се допаѓа лабава, препорачливо е да се цел големи димензии горе, ве молиме обратете се до големина на табелата во сликата на цел право големина.Ние им обезбеди на клиентите задоволство услуга.Ние може да гарантира Одличен квалитет и добар дизајн.Ако големината несоодветни прашање или патент, ве Молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе го реши тоа за вас одеднаш. ✪ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА-велосипедизмот облека е внимателно дизајниран за да се обезбеди својата уникатност и смешно.Ако имате било какви прашања, можете да Контактирате со услуга за клиентите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне