• Свеж
Connelly АК Wakesurfer

Connelly АК Wakesurfer

Buyers rating:
DEN 1663.20

Од стока

Ешли Kidd surf дизајн 1-парче EPS пена жила-помалку core Совет да опашка ткаени хибрид стакло и јаглерод лента Целосна должина конкавна база Дух Зафат w/ задните ЕВА подлога Близнак Фјучерси 3.6" Вектор засилен surf перки Наменета за : Напредни/Експерт.Конечно wakesurfer за Четири време Светски Шампион Ешли Kidd!На АК е како динамичен како Ешли себе.Нејзината прогресивна стил бара облик кој е ултра-одговорно нагоре и надолу бран.Додадено опашка рокер им овозможува на молња брзо се врти, и еден совет-да-опашка конкавна база дизајн во комбинација со релативно тесен ширина направи АК најбрзо реагираат одбор во Connelly е постава.Зголемен маневрирање го прави полесно за велосипедисти да се генерираат брзина за заклучени во дното се врти, голема спреј slashes, или над-the-усна aerials.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Hyperlite Емитува Wakesurfer
  • Свеж
Се проценува:

Hyperlite Емитува Wakesurfer

ШОН МАРЕЈ ОДОБРЕНИ СОВРШЕНИ ЗА СЕМЕЈСТВОТО И СЕКОЈ БРАН.ВАЛАНИ РАБОТ PROFILE за почетно и средно велосипе�

DEN 8639.76
Hyperlite Hi-Fi Wakesurfer
  • Свеж
Се проценува:

Hyperlite Hi-Fi Wakesurfer

На HiFi е Ное Flegel оригиналната вистински Обезмастено Стил форма.Работејќи заедно со shaper Арон Stumpf, Hyperlite се

DEN 902.40
Hyperlite Зуи Wakesurfer
  • Свеж
Се проценува:

Hyperlite Зуи Wakesurfer

Monocoque конструкција Интегрирање на врвот и на дното fiberglass слоеви во еден.Генерирање на потрајни одбор на

DEN 12479.76