• Свеж
Polka Точка Куче Јака со Ознака-A-Долго ID Ознака Систем

Polka Точка Куче Јака со Ознака-A-Долго ID Ознака Систем

Buyers rating:
DEN 334.80

Од стока

НАПРАВЕН ВО САД се Произведени од почеток до крај со Жолто Куче Дизајн Inc.TAG-A-ДОЛГО ID ОЗНАКА СИСТЕМ - НА патент ID Ознака носителот систем вградени во јака!Лесно да се префрлите вашите кучиња беџ на различни јака.КУПИ СЕТ - Сите Жолто Куче Дизајн Куче Јаки се на располагање во појавување leashes, harnesses, беџ, и многу повеќе!Проверете нашата storefront тука или погледнете подолу за да видите појавување на производи.Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња, поле кучиња, и обезбедувач на кучиња.Ако сте шопинг за дизајнер, прифатлива куче/пет јаки, тогаш не гледам понатаму.НЕ КОРИСТЕТЕ ГО И НЕ СЕ ВРЗУВААТ ЗА ИСПИС!.TAG-A-ДОЛГО - Овој нов, патент Милениче ID Ознака систем е изграден во право за ова куче јака.Ние сме вклучени на оваа посебна карактеристика на нема цена!ЛЕСЕН ЗА ЛЕСНО OFF - Користење на брзо ослободување затворач, јака лесно може да се преземат на или надвор од куче.Не грижете се, иако, opposable палците се неопходни за да активирате брзо ослободување.Машина перат и временските отпорни.Таг-A-Долго систем го прави лесно да се разменуваат на беџ од една јака до друга, или за да ги промените беџ на истата јака.Задржи вашето куче во најновите модни со овој стилски, функционални и издржливи куче јака.во Greensboro КООРДИНАТОР. Ние ја цениме вашата поддршка од НАС базирани бизниси.УПОТРЕБА - 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Мерка вашиот кучиња вратот големина или сегашната јака должина (не вклучувајќи токи) за да се добијат точни големината.Овие трајни, загарантирана да трае куче јаки немаат груби рабови, без конци за кавгата или не, никаков проблем се случува во миење, и без стрес да ги вклучите или исклучите вашиот кучиња.Семејство во сопственост и управувани од 2000 година.Совршен за кога посебна ознака се потребни на куче парк, на плажа, или како услуга куче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне