• Свеж
Есен Вода Трансфер Нокти Налепници Падне Maple Leaf Помине Уметност Decals денот на Благодарноста Помине Уметност Налепници Помине Материјали Додатоци Нокти Совети за Же

Есен Вода Трансфер Нокти Налепници Падне Maple Leaf Помине Уметност Decals денот на Благодарноста Помине Уметност

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

[Нокти Налепници пакет] : ќе добиете 12 дизајни на Есен вода трансфер нокти налепници, Овие есенски помине decals се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон. [Есен ноктите дизајни] : Нашата нокти налепници се дизајнирани со комбинација на јавор лисја и букви за да се направи нокти повеќе атрактивни.Моделот на есента нокти налепници има добри три-димензионален ефект.Јавор лисја на нокти налепници се многу природни и реални, на ноктите, што ќе ви овозможи да се создаде уникатен ноктите. [Безбедност и Здравје] : ноктите decals се направи на безбеден и еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било помине стил, можете да го користите за безбедно. [Лесен за употреба] : Со Вода Трансфер дизајн, оваа помине decal е најзгодно начин да декорирате вашиот ноктите.Околу отсечени саканиот модел, отстранете ја филм од производот, тогаш се потопи во вода за 10-20 секунди, влажни помине со вода, користете помош на пинцета да нежно слајд на налепница до површината на ноктите и притиснете цврсто. [Прекрасен Подарок] : Погодна за девојки ,жени и деца кои сакаат DIY, и можете да ги споделувате сет со вашето семејство или вашите пријатели или да ги даде како одмор подарок.Совршен за на есен и со ноќта на Вештерките.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне