• Свеж
Дома Кралицата на Плажа Чаша Носителот со Џеб, Мултифункционални Песок Првенство Држач за Пијалоци Телефон очила со Копче, Плажа Додаток Пијат Песок Увеселителен ?

Дома Кралицата на Плажа Чаша Носителот со Џеб, Мултифункционални Песок Првенство Држач за Пијалоци Телефон

Buyers rating:
-17 % DEN 538.00
DEN 647.28

Од стока

Големина : Пакет од 6, секоја плажа чаша носителот мерки 6.5" висок x 5.5"широк x 3.25"длабоко.Лесно се вклопува во вашиот плажа торба и безбедно држете го вашиот пијалок, плажа чаша со вино од паѓање во песок или трева.Бои : 6 бои на располагање.Со овие едноставни и светла боја, пие носители лесно може да одговара на било какви повод или настан.Покрај тоа, поради тие се празни без никакви декорација, тоа е погодно за да на песок увеселителен парк за да се прикажат на вашиот карактер и стил.Материјал : песок првенство носители се направени од високо квалитетни PP пластика, мазна површина.Трајни и тешки безбедно пластика, овие плажа купот на носителите може да се користи повеќе пати со минимално абење.Тоа може да оди во песок, трева и тешко нечистотија!Идеално да се одржи вашите плажа патување првенство.Мултифункционален : Смислено дизајниран, на Плажа Чаша Носителот не само на плажа чаша носителот, исто така, складирање оддел во близина на вашиот стол или крпа на плажа, река, езеро, излети, кампување, концерти на отворено, отворено спортски настани, tailgating, итн.Само во песок да го држите вашиот пијалок, кредитни картички, хотел опременост на копчињата, ужинка, очила за сонце, телефон, сонцето екран, lip balm или нешто што сакате да го топол песок и лесно достапни се на дофат!.Идеален Подарок : употребувајте го на плажа партија, река или езеро, децата, исто така, може да користите песок чаша носителот на dredge песок имаат вистинска забава.Работи одлично за на плажа топки како одбојка, премногу.Плажа пластични чаши се совршен додаток плажа додаток за на плажа љубовници, меден месец двојка, нови дипломци, колеџ пријатели, рибари, концерт љубовници, родители и деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76