• Свеж
KABITA - 1pcs 24K Злато Лист за Јадење Златна Фолија Листови за Торта Декорација на Лицето Маска за Уметности и Занаети Хартија Дома Вистинска Златна Фолија Gilding - Б Злато

KABITA - 1pcs 24K Злато Лист за Јадење Златна Фолија Листови за Торта Декорација на Лицето Маска за Уметности

Buyers rating:
DEN 2342.40

Од стока

Идеален да се Користи За : Завиткување, Пакување, Оркестарот, Мејлинг, Празник Подароци Виткањето, Покријте ја Табелата за Странките, Подароци Виткањето се Тркалаат, Браун Подарок Хартија за Завиткување се Тркалаат Божиќ, Детска Уметност и Занает, Проекти, Заштита на Мебел и Подови, Пишување, Цртање, Сликање, Боење, Додатен Пакет и многу повеќе.Ве молиме погледнете на втората слика да се избере вистинскиот објект.Совршен за сечење во облици, изработка на костими, украси, огласна табла backdrops и училишни проекти; лесно да железо и безбедни за децата.Дали љубовта и создавање на нови украси со свои раце или можеби вашите деца?Овие Пена Листови се одличен производ за да се создаде foamflowers, дрвја, Велигденски јајца, Божиќ картички, смешни facemasks или бескрајни на други занаети ќе дојде да мислам на тоа., објектот е добра за многу занает проекти и шиење DIY занает.Дали љубовта и создавање на нови украси со свои раце или можеби вашите деца?Овие Пена Листови се одличен производ за да се создаде foamflowers, дрвја, Велигденски јајца, Божиќ картички, смешни facemasks или бескрајни на други занаети ќе дојде да мислам на тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне