• Свеж
K5 Amlogic S905X3 Smart TV Кутија Андроид 9.0 4K Медиа Плеер ДИГИТАЛНА-S2/T2 Сателитски Приемник 2.4 G&5GHz 2T2R Двојна WiFi

K5 Amlogic S905X3 Smart TV Кутија Андроид 9.0 4K Медиа Плеер ДИГИТАЛНА-S2/T2 Сателитски Приемник 2.4 G&5GHz

Buyers rating:
DEN 2205.60

Од стока

0 RAM меморија : 2 GB ROM : 16 GB Wi Fi : Вграден-во 2.Тоа е повеќе од ТВ кутија, тоа ќе ви даде прекрасна и пријатно време.1 до 4 Kx2 K @ 60fps;- AVS2-P2 Профил до 4 Kx2 K @ 60fps;- H.Поддршка USB2.1 до 4 Kx2 K @ 30fps;- H. 265/HEVC , HD AVC/VC-1,РМ/RMVB,Xvid,Real Video8/9/10 Медиа формат : Поддржува *.K5 ТВ Кутија е исто така најдобриот избор за вашето семејство забава, може да имате членови на вашето семејство да играте игри или да се види ТВ емисии заедно. 264 MVC до 1080 P@60fps;- MPEG-4 ASP @ L5 до 1080 P @ 60fps (ISO-14496);- MPEG-2 MP/ХЛ до 1080 P @ 60fps (ISO-13818) Видео/Слика Кодирање : - Независни JPEG и H.K5 Комбо ТВ Кутија ги интегрира Android и ДИГИТАЛНА-T2 Копнена Приемникот и на ДИГИТАЛНА-S2 Дигитален Сателитски Приемник. 265 HEVC MP-10 @ L5. 265 HEVC, 4 K 60fps УЛТРА HD; SDRAM/БЛИЦ : DDR3 2 GB/16 GB; 2.Поддршка H.Моќ извира покриени од еден ден.4/5 GHz 2 T2 R Двојна Wifi, 10/100 Ethernet.1 надолу-мешање Слика формат : HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIF Мрежа Функција : Miracast,,Airplay,Skype разговор,Picasa,Youtube,Треперење,Facebook,Онлајн филмови,итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Hengyuhao HKE360 360MAX 8K, 4GB+128GB ТВ 6.2x18.5x13.8cm
  • Свеж
Се проценува:

Hengyuhao HKE360 360MAX 8K, 4GB+128GB ТВ 6.2x18.5x13.8cm

Спецификации : графичкиот процесор : Мали720 ПРАТЕНИК Систем : Android 7.0 ПРОЦЕСОРОТ : H6 Основни : 4.0 GHz, QuadCore RAM м

DEN 5256.00
NVIDIA Shield ТВ | 4K HDR Streaming Media Player
  • Свеж
Се проценува:

NVIDIA Shield ТВ | 4K HDR Streaming Media Player

Употреба на изграден во Google Асистент за да видите резултати на вашиот ТВ : контрола на репродукција на в�

DEN 8231.76