• Свеж
Tricycle за Бебе Tricycle| Децата Trike |2 во 1 Шетач Монтажни|Вклопуваат од 6 Месеци до 6 Години|Розова|Црвена|Зелена|45X72CM (Боја : Зелена)

Tricycle за Бебе Tricycle| Децата Trike |2 во 1 Шетач Монтажни|Вклопуваат од 6 Месеци до 6 Години|Розова|Црвена|Зелена|45X72CM

Buyers rating:
DEN 11308.80

Од стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★ Деца tricycle, од 6 месеци до 5 години бебето може да се користат, лесно може да се свитка, лесно за мајките да се земе бебето на прошетка. ★ Еден клик виткање, погодно за патување, простор за складирање. ★ Супер широк тркала проред дизајн, постабилна и не странично. ★ Туркање бар е прилагодлив во пет брзини, флексибилни волан, лесно да се спроведе, и лесно да се работи.Погоден за родителите на различни височини. ★ Стабилна триаголник структура, со 45СМ проширување задните тркала проред, може да го искористите вашето бебе е чувство на рамнотежа.Име на производ : Деца tricycle.Производ големина : 45 * 72cm.Се препорачува товарот : до 50kg.Производ во боја : црвена, зелена, розова.Производ материјал : висок јаглероден челик рамка, PP / ABS пластика.Не постои складирање кошница : нема.Тркала тип : пена тркала.Карактеристики на производот : лесни, шок апсорпција, свитлива, носат-отпорни.Применливи возраст : 5 месеци - 6 години бебе.Постои putter : Yes.Совети : 1. Сите слики се вистински фотографии, бидејќи секој монитор ќе се произведуваат хроматските аберации, и фото осветлување, агол и личното разбирање на боја, ќе доведе до некои разумни боја разлика, ова не е голем квалитет проблем, ве молиме да се разбере.2. Над димензии се сите рачни мерења.Постои мала грешка во вистинската големина и се мери вредноста, и разумна грешка е 1-2 CM.ве молиме да го прости.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76