• Свеж
Corning 3026-100 Pyrex Класа Двојно Метрички Скала Цилиндар, Сина Глеѓ Означување, 100 mL

Corning 3026-100 Pyrex Класа Двојно Метрички Скала Цилиндар, Сина Глеѓ Означување, 100 mL

Buyers rating:
DEN 1157.76

Од стока

Класа.Двојно метрички скала.Блуз глеѓ означување. 254 mm висина.Направен од стакло.Дизајниран во согласност со ASTM E1272 и ASTM E542. Двојна скала, нумерирани нагоре и надолу, е во трајни глеѓ.Се снабдува со шок апсорбирање на полиетиленски браник чувари.Да се калибрира deliver.Class а.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне