• Свеж
TOBEBEGO Бебе Девојка Чевли Доенче Не се Лизга Бебе Девојка се Облекуваат со Bowknot Деца Мери Џејн Чевли

TOBEBEGO Бебе Девојка Чевли Доенче Не се Лизга Бебе Девојка се Облекуваат со Bowknot Деца Мери Џејн Чевли

Buyers rating:
DEN 191.04

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина единствена. 【УДОБНО】Бебе мери џејн чевли направени од СТП кожа,мека Анти-пропадна Единствена.Нема Никаква Стимулација на Кожата на Бебето е на Нозе. 【ЛЕСНО】еластична глуждот бенд овозможува водат, го Прави Нашето младата девојка чевли Лесно да се Стави на,полетување,и ќе Остане на. 【МОДА】TOBEBEGO бебе девојка се облекуваат чевли со Bowknot дизајн одлично за внатрешна и надворешна секојдневна употреба.Куќата партија,Играње,Одење.Најдобри Роденденски подарок за Дете. 【ГОЛЕМИНА】Прекрасна бебе чевли се три големини,погоден за бебиња од 0 - 18 месеци.Возраста е само за референца,ве Молиме мерка на вашето бебе нозете прво, се однесуваат на големината на табелата,изберете вистинската големина. 【ГАРАНЦИЈА】Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде одговор како е можно поскоро.Добредојдовте на TOBEBEGO продавница.Чест ни е да ви обезбеди безбедно, удобно и прифатлива производи.TOBEBEGO е модерен бебе чевли бренд.Ние продаваме бебе чевли : патики, moccasins,сандали, мокасини,станови мери џејн, памук чевли, booties, влечки.Мека и дише ткаенина, не се лизга сол погодна за 0-18 месеци.За објектот : Производ : TOBEBEGO бебе gril мери џејн чевли Сезони : Пролет Лето Есен Зима Затворање Тип : Прилагодлив кука и јамка затворање Горниот материјал : СТП кожа во Внатрешноста материјал : крпа Единствен тип : Мека и Анти-пропадна Пол : Бебе Девојки Боја : Црна, Кафена, Златна, Сребрена, Црвена, Pink SIZE : 1inch=2.54 см големина 0-6 Месеци Младата : Insole Должина : 11 cm/4.33 инчи големина 6-12 Месеци Младата : Insole Должина : 12 см/4.72 инчи големина 12-18 Месеци Младата : Insole Должина : 13 cm/5.12 инчи *Рака мерка можеби 0.2-0.5 cm/0.1-0.2 инчи неточност.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне