• Свеж
#6 x 3/8 од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки со Рамна Глава Дупчиња Countersunk Количина 2500

6 x 3/8 од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки со Рамна Глава Дупчиња Countersunk Количина 2500

Buyers rating:
DEN 6916.56

Од стока

Дупчиња Рамна Глава Дрвени Завртки Од Не ' Рѓосувачки Челик.Дупчиња. #6. Рамна глава дрвени завртки имаат рамен врв дека tapers надолу за да еден облик на конус, кои ќе седат рамна во countersunk дупка и да даде заврши изглед и 82 степен countersink кој е најчестиот countersunk завртка глава на аголот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне