• Свеж
Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdhouses Лесни Птица Превозникот, Птица Хранење Кафез - Дише Птица Превозникот Папагал Ретро Птици Патување Кафез за Мали Пт

Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdhouses Лесни Птица Превозникот, Птица Хранење Кафез - Дише Птица

Buyers rating:
DEN 468.00

Од стока

Кафез кука е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и лесно да се откажам.Имајќи птица во кафез што е премногу мал, може да доведе до несакани однесувања како што се вреска, гризе, психолошки нарушувања, и пердув удирање, да го именува неколку.Пространа простор и едноставен, но внимателен дизајн го прават идеален избор за продавници за домашни миленичиња и пет болници.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил. Мерењето е прирачник и грешка е нормално. ♥ ᴗ ♥)※※(. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, ние ќе ви обезбедиме со подобри производи и услуги.Ако овој производ е неисправен или оштетени по приемот, ве молиме контактирајте со нас во времето, и ние ќе се компензира ќе соодветно.Карактеристики здрав рачка за лесен движат и транспортот, може да се земе вашето птици со вас за пикник, патување или други активности на отворено. Логистика, обично ние ќе ги пренесе во 1-3, се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.Се надевам да ви донесе пријатен шопинг искуство!Производ : Птица cage Material : дрво+bamboo Size : 22.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, а ние ќе ви одговори, еден по еден.Секогаш е подобро да се купи најголемата кафез што веројатно може за вашата птица.Ве молиме овозможи разликата на 2-3cm, која ја одредува вистинската објект.Добар кафезот треба да биде доволно голем за вашиот птица да се шетаат удобно, и целосно да се прошири и да се размавта нејзините крилја. ♥ ᴗ ♥)※ Пространа простор : многу погодна за големи, средни и мали птици, како што се canaries, cockatiels, parakeets и златна parakeets.Гулаби, finches и quail. ♥ ᴗ ♥)※ Мултифункционален : Овој папагал кафез е погоден за домашна и комерцијална употреба.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби за високо-квалитетни производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

YML Одгледување Кафез, Бела
  • Свеж
Се проценува:

YML Одгледување Кафез, Бела

Целокупната димензии : 18" H x 30" W x 18" D Повлече пластичен послужавник за лесно чистење.Една 3 полица застане

DEN 4556.64