• Свеж
Ноктите Сликарство Пенкало, Злато Dotting Пенкало Нокти Dotting Пенкало, Ноктите Топката Пенкало Трајни Салон се Користи Професионална Дом за Нокти Алатки(1.2 mm)

Ноктите Сликарство Пенкало, Злато Dotting Пенкало Нокти Dotting Пенкало, Ноктите Топката Пенкало Трајни Салон

Buyers rating:
DEN 580.56

Од стока

Постојат околу 2800pcs челични топки во внатрешноста на пенкало и тие имаат долг животен век.Помине уметност dotting пенкало, специјално дизајнирани за да се создаде убава нокти совети, погоден за салонот употреба.Погоден за професионална и домашна употреба, има 3 различни големини на располагање за да го изберете.Совршен за уметнички дела, ноктите бои и нокти алатки, лесно и практично да работат.Направен од висок квалитет на метални материјали, без деформација, нема корозија, издржливи.Функција : 1. Постојат околу 2800pcs челични топки во внатрешноста на пенкало и тие имаат долг животен век.2. Помине уметност dotting пенкало, специјално дизајнирани за да се создаде убава нокти совети, погоден за салонот употреба.3. Направен од висок квалитет на метални материјали, без деформација, нема корозија, издржливи.4. Совршен за уметнички дела, ноктите бои и нокти алатки, лесно и практично да работат.5. Погоден за професионална и домашна употреба, има 3 различни големини на располагање за да го изберете.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Помине Уметност Dotting Pen Material : Метал Карактеристики : Помине уметност dotting пенкало, DIY нокти, удобен и лесен за ракување, околу 2800 челични топки, може да се користи за долго време.Употреба : за Домашна употреба, ноктите салон, итн.Пакет Листа : 1 x Злато Dotting Пенкало 1 x Сребрена Dotting Пенкало 1 x Црни Dotting Пенкало 1 x Розово Злато Dotting Пенкало .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне