• Свеж
HOLPPO Леб Кошеви за Доделување Ратан Складирање Кошница, Леб Кошница со Рачки, Дома Креативни Десктоп Освежување Кутија, за Леб и Складирање Декорација на Овошје (Гол

HOLPPO Леб Кошеви за Доделување Ратан Складирање Кошница, Леб Кошница со Рачки, Дома Креативни Десктоп Освежување

Buyers rating:
DEN 432.00

Од стока

【Ратан-како кошница】 : Изработени од пластика ратан и PP композитни материјали.Сите се исполнат еколошките стандарди и го помине безбедност на храна контакт тестови.Тие се не-токсични, без мирис, перат, и не мувла со влага влошување на состојбата.Тие се ефективен алтернатива за ратан нови производи. 【Повеќенаменски простор за складирање】 : Овие премиум ткаени плетен леб кошеви се совршени за фино јадење маси, отворено излети и јадење маси.Идеален за разни леб, бонбони, бисквити, прст храна, овошје, зеленчук, храна, прикажува и други закуски. 【Висок квалитет】 : меки материјали, светли бои, силните ратан ткаат, одличен материјал, издржлив, лесен за чистење, не се плаши од контакт со вода и не ја менуваат бојата. 【Занаети】 : Плитки чинии и шик директно ушите се направи целата кошница жив.Кога ќе добиете нешто реално, да се чувствувате тоа.Ова е рустикален кошница што може да го подобри вашиот темперамент.Кога тоа не држи леб, овој сестран кошница може да се одржи дополнително производство на countertop или содржат закуски во провизии.Задржи вашата кујна уреден и организиран во стилот.Да се исчисти, избрише со влажна крпа и сува крпа.Не се стави во машина за миење садови.Име на производ : Мултифункционален еколошки ткаени складирање basket Color : brown Fabric : цврсти ПП пластични rattan Size : Мали Димензии : 28*16*20cm Large големина : 38*18*23cm Multifunctional You може да се користи на табелата кошница за складирање леб, зеленчук, бисквити, пијалаци, грицки и слично.Тоа ќе го направи вашата кујна или на маса изгледаат уредно и убави.Тоа исто така го прави за голем леб служат кошница, овошје кошница, Велигден кошница, свадба кошница, подарок кошница или фати-сите антена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне