• Свеж
Ажурирање На Меѓународните 10 Мл Од Не ' Рѓосувачки Челик Редење На Серверот

Ажурирање На Меѓународните 10 Мл Од Не ' Рѓосувачки Челик Редење На Серверот

Buyers rating:
DEN 622.80

Од стока

Ова редење на серверот ќе се одржи доволно за две чаши вода за bagged чаеви.Тоа помага во служи на клиенти индивидуалните потреби со ефикасност.Тоа исто така може да двоен како creamer во краен случај, се прави тоа повеќенаменски објект за да имаат на рака.Тоа има шарки капак за лесно да ги фрлаат и може да биде лесно да се наредени за да се зачува простор.Достапни во 10-унца капацитет.Ова редење на серверот ќе се одржи доволно за две чаши вода за bagged чаеви.Тоа помага во служи на клиенти индивидуалните потреби со ефикасност.Тоа исто така може да двоен како creamer во краен случај, се прави тоа повеќенаменски објект за да имаат на рака.Тоа има шарки капак за лесно да ги фрлаат и може да биде лесно да се наредени за да се зачува простор.Достапни во 10-унца капацитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне