• Свеж
Annjoli Жените Голф Skort Тенис Здолништа за Жени со Џебови Лесни Спортски Skort

Annjoli Жените Голф Skort Тенис Здолништа за Жени со Џебови Лесни Спортски Skort

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88%Полиестер,12%Lycra.Еластична затворање.Машина За Миење. 【Карактеристики】 - женски Спортски Skort Здолништа. 2 странични џебови.Лесен.Безбедна 2 Слој.Вграден-во Црни Шорцеви.Не се Види преку.Еластичен.Брзо Сушење.Замав.Летна Мора Да Се Има Здолништа. 【Ткаенина и Грижа】 - Машина Перат. 4-Начин Се Водат Висок Квалитет На Ткаенина.Ослободување на топлина.Високи Перформанси Breathability. 【2 Странични Џебови(Внатрешно)】 - Никогаш не се грижите за губење на предмети.Удобен страна џеб може да се стави мобилни телефони, клучеви, кредитни картички и други мали предмети. 【Прилики s спортски здолниште е идеален за сите спортски активности како што се тенис, трчање, вежба, кондиција и голф.Во исто време, бидејќи на својот модерен стил на дизајн е исто така многу погодна за секојдневно носење, можете да мечот со вест, маичка, патики или кратки чизми според вашите желби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне