• Свеж
Harryshell [12 Картичка Слотови] [Блок Кражба Картичка Скенирање], кој се одвојува Магнет Паричникот Случај Покритие Парични Бил Патент Џеб Crossbody Lanyard Рака за Samsung Галакси S

Harryshell [12 Картичка Слотови] [Блок Кражба Картичка Скенирање], кој се одвојува Магнет Паричникот Случај

Buyers rating:
DEN 695.76

Од стока

[Crossbody рамо вратот синџир & врвка за околу рака] : Задржете го паричник во вашата рака или носат како чанта торба. [Монтажни магнетни случај покрие] : Лесно да се отстрани вашиот телефон од паричникот дел да се користи.Harryshell бренд случај и не е само телефон случај, исто така, мулти-функција паричник,да ги задоволат вашите секојдневна употреба. Сите 12 картичка слотови, со Блок Кражба Картичка Скенирање функција, да ги задржи вашите картички безбедно, заштита на вашиот дебитна / кредитна картички од неовластен скенери.2 инчен 2021. Crossbody lanyard и врвката за околу рака држете го паричник во вашата рака или носат како чанта торба . [Рок : Патент & пред џеб не е блокирање кражба картичка скенирање функција.7 Инчен (2021) / СМ-G996 U.НЕ за каква било друга модел Карактеристики : 1. [ Картички мора да бидат во картичката слотови ] 2.Не за Галакси S21 5 G 6.Добар избор како подарок. Специјален преден џеб, убав и доволно простор за 8pcs парични средства и белешки, нема потреба да се свитка. [Блок Кражба Картичка Скенирање] : 12 Картичка слотови се дизајнирани со блокирање на материјал за да се заштити вашиот дебитна / кредитна картички од неовластен скенери,да ги задржи вашите картички безбедно. НЕ за било кој друг модел.7 Инчен (2021) / СМ-G996 U.Компатибилен со Samsung Galaxy S21+ Плус 5 G 6. [Патент & Пред Парични Џеб] : Голем капацитет за што да се носат пари на сметка парични средства,монета,хартија приходи,за скролување,и мали работи.Силни магнети за да го држете вашиот телефон на паричникот стабилна.Не за Галакси S21 5 G 6. Потпирачот функција, гледањето на некој филм или видео на вашиот телефон е направен полесно со паричникот случај.Пакет содржи : 1* предметот од Harryshell 1* Crossbody Синџир (118cm) 1* врвката за на Рака. Монтажни магнетни случај маска, лесно да се отстрани вашиот телефон од паричникот дел да се користи.2 инчен 2021 . Патент џебот со пари и парични средства на сметка, монета, повикување, или други мали нешта.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне