• Свеж
2 парчиња Облека, Чанти 59/40 Виси Облека Торба за Плакарот Складирање Виси Облеката Складирање Торба Јасно Одговараат Торба w/Full Патент Dustproof Облека Покријат Патните

2 парчиња Облека, Чанти 59/40 Виси Облека Торба за Плакарот Складирање Виси Облеката Складирање Торба Јасно

Buyers rating:
DEN 374.64

Од стока

【Голем Капацитет】Оваа облека прашина маска дава 2 големини за вас да се избере : 23x4x40inch мала големина и 23x4x59inch големи димензии, можете да изберете во зависност од вашите потреби.Голем капацитет ви овозможува да се стави околу 4 зимски јакни или 10 кошули во кеса, и Тоа не ќе се исцеди и деформирано. 【Прашина-Доказ, можете да го користите виси торба за закачалка куки.Покрај тоа, целосна должина патент дизајн на предната страна може да се заштити вашата облека добро. 【Дише Не-Плетени Ткаенини】предниот дел на оваа облека е прашина маска се прави на транспарентен ПВЦ материјал.Грбот и страните се дише не-плетени ткаенини материјали, светлина и силна.ПВЦ јасно облека, кеси се направи тоа лесно да се најде облека што го сакате без unzipping на патент. 【Простор за Заштеда на енергија】Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Сепак, користењето на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба. 【Широко се Користи】облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Име на производ : 2 ПАРЧИЊА Виси Облека Прашина Маска Bag Material : ПВЦ, Не-Woven Size : Мали Димензии : 60 * 10 * 100 cm Large Големина на : 60 * 10 * 150 cm Colour : Transparent Capacity : за 4 зимски јакни или 10 shirts Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне