• Свеж
Метал Косата Клипови За Жените Банана Вилица Клипови Коса Ноктот Клипови Не се Лизга Гроздобер Силна Одржи Половина Кифла Шноли корејски Стил на Косата Додатоци к?

Метал Косата Клипови За Жените Банана Вилица Клипови Коса Ноктот Клипови Не се Лизга Гроздобер Силна Одржи

Buyers rating:
DEN 531.60

Од стока

Можете да испратите на вашата девојка, сестра, сопруга и мајка како подарок за роденден, Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Денот на Мајката. 【Убав Подарок Избор】коса клип Тоа може да ви помогне брзо да се организира вашата коса додека ќе се очисти, се стави на шминка, готви, туш и работа, без да влијаат на вашата работа и да ви обезбеди со секоја фризура ви треба брзо.Нашите ноктот коса клипови се погодни за сите стилови на косата, затоа што нашите ноктот клип е дизајниран со interlocking заби, која може да се одржи на косата тесно и ќе не падне лесно, ниту оштетување на косата.Овие стил на косата клипови се модата и симпатична.Без разлика дали вашата коса е густа, ретко или обичен коса.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Мери Мери Ананас Pompom Коса Клипови
  • Свеж
Се проценува:

Мери Мери Ананас Pompom Коса Клипови

Неонски pompoms.Жолта глеѓ коса клипови.Пакет Димензии : 3.25 x 3.5 x 1.125".Пакет Димензии : 3.25 x 3.5 x 1.125".Пакет Дименз

DEN 240.00