• Свеж
Капетанот Fawcett е Експедицијата Резерви Шампон(1L/33.8 мл)

Капетанот Fawcett е Експедицијата Резерви Шампон(1L/33.8 мл)

Buyers rating:
DEN 2398.80

Од стока

Миризливи со мускусен пачули, топло cedar и исполнет со скапоцени дрво белешки.Богатите со invigorating органски соединенија за состојбата на фоликулите.Враќање на еластичност на косата оштетен од страна на животот на авантура и derring-не.Упатство за употреба : се Применува на влажна коса, масажа е луксузно во скалпот, уживаат во gentlemanly мирис, исплакнете темелно.Се носат на.За надворешна употреба само : да се Избегне контакт со очи и оштетена кожа.Ако се јавува нервоза исплакнете со чиста вода и да се прекине употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне