• Свеж
WIX Филтри - 51543 Тешки Кертриџ Хидраулични Метал, Пакување од 1

WIX Филтри - 51543 Тешки Кертриџ Хидраулични Метал, Пакување од 1

Buyers rating:
DEN 210.72

Од стока

Ги отстранува честички загадувачи од хидраулична течност.Обезбедува линеарна патот за низок проток ограничување.Го намалува отпорни на корозија и абразија.Многу издржливи и сигурни.Лесна инсталација со сит се вклопуваат.Wix Кертриџ Метален Канистер Хидраулични Филтри се дизајнирани да се отстранат честички загадувачи од хидраулична течност.Тие се направени од pleated хартија која филтри на загадувачи надолу за да микроскопски димензии и обезбеди еден линеарен пат за низок проток ограничување.Овие филтри за намалување на корозија и абразија на хидраулични компоненти и се многу издржливи и сигурни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28