• Свеж
Максимална Inc. ComfortMinder Влажност и Температура Инструмент - Месинг Случај, Црно Лице

Максимална Inc. ComfortMinder Влажност и Температура Инструмент - Месинг Случај, Црно Лице

Buyers rating:
DEN 3358.80

Од стока

Comfort Minder комбинира внатрешна влажност и внатрешна температура во еден инструмент.Внатре температура читања од 20 до 110 степени Целзиусови.Внатре влажноста читања од 10 до 100% RH.Целосно автономни, не бара надворешни сензори или извор на енергија.На Comfort Minder влажност и температура инструмент песни и внатре температура и релативна влажност.Овој инструмент е погоден за надвор од употреба ако во одредени заштитени локации.Comfort Minder е целосно автономни и да не бара надворешен сензори или извор на енергија.Comfort Minder доаѓа во шест возбудливо бои и завршува.Оваа релативна влажност и температура инструмент е совршен за монтажа на мантија, овозможувајќи ви да фина мелодија удобност насекаде во вашиот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне