• Свеж
WSMLA Cordless Шрафцигер, Електрични Шрафцигер, Ratchet Клуч, DC Полнење, Додатоци, Носејќи Кутија (Големина : 458TV)

WSMLA Cordless Шрафцигер, Електрични Шрафцигер, Ratchet Клуч, DC Полнење, Додатоци, Носејќи Кутија (Големина

Buyers rating:
DEN 6633.12

Од стока

1. работат подобро од било кога со овој успешен моќ алатка Со агол и оф-сет агол adapter, што ќе ви овозможи да се дојде до завртки блиску до агли и рабови. 2. Нови контрола и ротациона насока селектор switch за практично ракување Со USB полнач за брзо полнење и LED индикатор за нивото на наполнетост. 3. Прилагодливи предизвика испорачува 2 брзини, овозможувајќи countersinking без оштетување на материјалот; Разумни вентилација поставување бенефиции за дисипација на топлина кога оперативни, продолжување на работниот век на вежба. 4. мали и лесни да се справи Со мек зафат за да се овозможи удобно ракување, На шрафцигер карактеристики интерфејс за разни прилози за секој ден и забава задачи во и околу куќата.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

TEKTON 2796 6-во-1 Шрафцигер
  • Свеж
Се проценува:

TEKTON 2796 6-во-1 Шрафцигер

Шест заеднички големини на еден инструмент : 3 / 16 и 1 / 4 во.дупчиња, #1 и #2 Филипс, и 1 / 4 и 5 / 16 во.нут возачи.Уд

DEN 406.56
Питсбург 4 во 1 Шрафцигер Сет
  • Свеж
Се проценува:

Питсбург 4 во 1 Шрафцигер Сет

Совет Големини : #1, #2 Филипс; 3 / 16", 1 / 4" Дупчиња.Прецизно Изработени, термички обработени и Најтврдокорнит

DEN 223.68