• Свеж
Нова Рамнотежа Деца' 574 V1 Сенка на Логото Чипка-up Патики

Нова Рамнотежа Деца' 574 V1 Сенка на Логото Чипка-up Патики

Buyers rating:
DEN 381.84

Од стока

Чипка-До Затворање : Дали вашето дете е учење за да се врзуваат своите чевли или има совршенство предизвик, овие деца' патики ќе им помогне да се чувствуваат повеќе независни кога се подготвува и надвор од вратата.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Возрасни-Инспириран Дизајн за Додаде Стил : Земајќи инспирација од возрасни модели на истото име, овие удобно деца' чевли имаат возрасните дизајн за да се зголеми вашиот малку што е стил и самодоверба.На чипка-до затворање ви овозможува малку деца пракса предизвикот на врзувањето на своите чевли, и помага да се зголеми довербата во повеќе независни деца.Гумен ѓон.Лесни Пена Амортизирање : Нова Рамнотежа 574 патики за деца ги чува малечки удобен на игралиште и пошироко.Влечење и Потпора : гумени outsole додава издржливост при давањето на влечење и контрола и внатрешна и надворешна површини за разноврсна се користи и лесно се носат.Овие деца' патики, исто така, вклучуваат лесна ЕВА пена амортизирање во midsole и пета за зголемување на комфорот.Инспириран од Нова Рамнотежа наследство дизајни и да се заврши со еден возрасен-стил патики силуета, овие деца' чевли додадете стил и самодоверба за да им помогне на kiddos преземе на свој ден. 50% Велур, 50% Мрежа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне