• Свеж
RUIMIC Сестра Подароци од Сестра Брат-Роденденски Подароци за Сестра-Керамички Прстен Trinket Јадење, Накит Послужавник, Божиќ, денот на Благодарноста Подароци и Посебна

RUIMIC Сестра Подароци од Сестра Брат-Роденденски Подароци за Сестра-Керамички Прстен Trinket Јадење, Накит

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Висок Квалитет : Направена од глазирани керамички, Не се лизга, совршен за да се спречи гребнатини, лесен за чистење, елегантно пакување.Зборови на Љубов : Нашите срца се зголемија поблиску со текот на времето, на нашите, доаѓаат од истото место.Најдобар Подарок за Неа : Оставете го на ноќната,така што сестрата може да се види секој ден, во посебен ден на Мајката подароци, Божиќ подароци, денот на Благодарноста подароци, Роденденски подароци или Одмор партија подароци итн.Карактеристики : стилски и елегантен ,овој накит послужавник може да ви помогне уредно организира и лесно да пристапите до вашиот накит како обетки, прстени, нараквици, ѓердани.Големина : 4.7*4.7 инчи, доволно големи за сместување на вашите мали накит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне