• Свеж
3 ММ Вистинска Големина Прстен Големината Систем Накит Изработка на Алатки со Прстен Мерење Стап Сет

3 ММ Вистинска Големина Прстен Големината Систем Накит Изработка на Алатки со Прстен Мерење Стап Сет

Buyers rating:
DEN 4536.00

Од стока

Содржи 47 убаво заврши, удобност одговара, 3 mm, широк Вистинска Големина Прецизност Големината Прстени со.Вклучува големини 1-16 во половина големини, и големини 4-12 во квартал големини.Секој прстен е фацетирани и ласерски-гравирани со својата големина.Доаѓа во црна, дрвена кутија со универзална големината на табелата во рамките на случај.Исто така, вклучува Вистинска Големина Алуминиум Прстен Стап.Вистинска Големина Прстен Големината Систем гаранции прстен големината точност.Содржи 47 убаво заврши, удобност одговара, 3 mm, широк Вистинска Големина Прецизност Големината Прстени со димензии 1-16 во половина големини, и големини 4-12 во квартал големини.Секој прстен е фацетирани и ласерски-гравирани со својата големина.Исто така, вклучува црна, дрвени презентација/складирање кутија, која вклучува универзалната големината на табелата, како и појавување на калибрирани Вистинска Големина Алуминиум Прстен Стап.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ви благодариме за гледа!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне