• Свеж
Џејсон Индустриски 1390M21 Мулти-Rib V-Ремени, 139 Долго, 21 Ребра, Синтетички Каучук

Џејсон Индустриски 1390M21 Мулти-Rib V-Ремени, 139 Долго, 21 Ребра, Синтетички Каучук

Buyers rating:
DEN 2241.60

Од стока

Мулти-Rib V-Ремени.Повеќе Rib Изведба - ја Елиминира промет, еден појас по диск, намалена бучава и вибрации.Висока Флексибилност - Работи на мал дијаметар pulleys, брзина на ликвидност до 60 : 1. Полиестер Затегнувачка Мозок - Висока моќност, ниска водат.Соединение - Polybutadiene; Затегнувачка Мозок - Полиестер.Повеќе Профили - Широк спектар на моќ - дизајн сили до 800 КС.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Моќ Trasmission 534J9 Поли V Појас
  • Свеж
Се проценува:

Моќ Trasmission 534J9 Поли V Појас

Појас, J, 0.09375 x 53.4 во ПЛ, 9 Ребро.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со це�

DEN 279.60
D&D PowerDrive 110XL025 Времето Појас
  • Свеж
Се проценува:

D&D PowerDrive 110XL025 Времето Појас

Материјал : Гума.Објектот Пакет Должина : 12.0".Објектот Пакет Ширина : 12.0".Објектот Пакет Висина : 1.0".На рем�

DEN 60.00