• Свеж
QFFL Медуза светилка USB Медуза Светилки, ПРЕДВОДЕНА Медуза Лава Светилка, Бојата се Менува, Електрични Аквариум Ноќ Светла за Домашна Канцеларија Десктоп Декорација

QFFL Медуза светилка USB Медуза Светилки, ПРЕДВОДЕНА Медуза Лава Светилка, Бојата се Менува, Електрични Аквариум

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

Создадете романтична атмосфера. Целосно да се впие медуза во вода за половина ден или ден, за кое време ве молиме посебно на медуза е пипалата внимателно и бидете внимателни да не се скрши нив~3. ◆Реални Океанот Позадина : позадина е подводниот свет очите,Користете ја оваа медуза ноќ светлина во текот на ноќта,и тоа е повеќе реални и се чувствуваат како живеат во океан. ◆Медуза Аквариум Расположение Ноќ Светлина : Ова десктоп резервоарот има 3 големи боја желе реална желе риба, секој е обоен со специјална црвена, розова, или жолти пруги да се произведе entrancing фосфоресцентно сјај откако осветлена. Додадете соодветна количина на вода и истурете одредена количина на детергент за да се направи медуза пливаат пофлексибилно и realistically2.Длабоко морето режим промени полека врз основа на сина, и начинот на медузи се движи се, исто така, различни, прави луѓето да се чувствуваат длабоко спокојство на длабоко морето.♥Answer : ___________________________ Note : Кога се користи за прв пат, ќе има многу меурчиња во прилог на.Одличен подарок за секој кој сака морето живот или едноставно сака да се направи уникатен дизајн изјава.Еден Спокоен, мирен, смирувачки убава длабоко море средина за дом или канцеларија.Реална медуза полека "плива" во вода резервоарот со шарени LED светлосни ефекти,многу убава. Внимателно да се земе од медуза, излеам од оригиналниот вода, рефил на вода до врвот обемот на резервоарот за вода (клучот на медуза пливање), а потоа исплакнете на медуза и да се стави тоа во резервоарот за вода, додадете 2-3 по додавање на вода Капки на детергент може да се зголеми пливање ефект на медуза.После напорен работен,легнете,го намалите стресот и да уживате во релаксирачки живот тоа доведува до вас.Симулира домот движење на медуза во длабоко море.(Тоа треба 3 АА батерии,и не се вклучуваат.-Одлично за Chidrens ноќ светлина.Многу погодно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MarineLand Висока Излезна Бела POD
  • Свеж
Се проценува:

MarineLand Висока Излезна Бела POD

ВИСОКА ИЗЛЕЗНА БЕЛА LED POD : Оваа светлина комбинација интензивира бел ден и дистрибуира тоа долу во фокус

DEN 686.40
Aqueon T8 Замена Светилка Бел Ден
  • Свеж
Се проценува:

Aqueon T8 Замена Светилка Бел Ден

Замена на сијалица за Aqueon Флуоресцентни Целосна Капи и Лента Светла.Оваа сијалица е исто така компатиби

DEN 1900.80